Playtech logo

KALADE SÜSTEEM

Paljude aastate eest sai alguse traditsioon, et kõik Playtechi töötajad jaotuvad kaladeks. Kalade süsteem on meie motivatsioonisüsteem, mille alusel saavad kõik meie inimesed ettevõtte poolt organiseeritud hüvesid ja soodustusi, vastavalt tööstaažile.  

Kalade süsteem on üles ehitatud põhimõttele, et hea töö eelduseks on regulaarne füüsiline ja vaimne lõõgastumine. Igale kala-tasemele on ette nähtud teatud summa, mida võib vabal valikul investeerida isiklikku meelelahutusse, tervisesse või sporti. Mõistagi on summa seda suurem, mida uhkem on kala-nimetus.

Vaata lähemalt »


Playtechi sooduskaart

Playtechi sooduskaart tagab kõigile selle ettenäitajaile üle 100 soodustuse erinevates kauplustest, spordiklubides, söögiasutustes, ravi- ja teenindusasutustes ja mujal. 

Ühisüritused

Playtechis on traditsiooniks saanud korraldada erinevaid ühisüritusi nii töötajatele kui ka nende pereliikmetele, näiteks: Kevadgrill, suvepäev(ad), spordiüritused, sügismatk, jõulupidu, Omad Joped. Lisaks korraldame tervisepäeva, eraldi tiimi- ja meeskonnaüritusi, infopäeva ning ettevõtte sünnipäeva, kontoris tähistame erinevaid tähtpäevi ja riigipühasid.

Kontor

Playtech kontoris on kaasaegsed ja mugavad töövahendid ning -tingimused. Kõigil töötajatel on võimalik lõõgastuda puhkeruumis, kus on erinevad mängud ja vaba aja veetmise võimalused. Kööginurgas on võimalik nautida tasuta snäkke, puuvilju, erinevaid soojasid jooke. Lisaks on töötajatele võimaldatud kontoris tasuta massaaž. Tartu kontoris on ka väike spordisaal erinevate trenažööridega.

Töötajate arendamine

Korraldame töötajatele erinevaid sise- ja väliskoolitusi. Samuti toimuvad erineval tasemel juhtide arenguprogrammid. Kuna Playtechis on palju erinevaid töökohti, on hulgaliselt võimalusi ametialaseks liikumiseks ettevõttesiseselt. 

"Friend brings a friend"

Sõbra või tuttava eduka soovitamise eest ettevõttesse maksame tänutäheks kuni 2000 eurot.

 

Tule meile tööle!

Java Developer (Casino unit)(Tartu)

Join a small and agile team which focuses on developing and maintaining a wide variety of in-house software tools. Kandideeri siin »

QA Engineer (IMS unit)(Tartu)

IMS (Information Management System) is the innovation hub, the power behind Playtech's entire product portfolio, providing the set of tools needed to successfully run and manage every aspect of the whole Playtech System. It consists of many services like account service, wallet service, login service, bonus service, loyalty service, chat service etc. Most of them are developed in Estonia. Kandideeri siin »

Full Stack Developer(Tartu)

Playtech’s Information Solutions and R&D group is a global unit that is developing and providing diverse information solutions for internal use, ranging from complex web based information systems to mobile based apps. Our solutions affect and streamline the work of thousands employees all over Playtech. The core technology stack includes following cutting-edge technologies, but is not limited to: ASP.NET MVC/Core, Entity Framework, Angular 1/2, Typescript, Kendo UI, Ionic 2. Kandideeri siin »

Veel töökohti »