Playtech logo

KALADE SÜSTEEM

Paljude aastate eest sai alguse traditsioon, et kõik Playtechi töötajad jaotuvad kaladeks. Kalade süsteem on meie motivatsioonisüsteem, mille alusel saavad kõik meie inimesed ettevõtte poolt organiseeritud hüvesid ja soodustusi, vastavalt tööstaažile.  

Kalade süsteem on üles ehitatud põhimõttele, et hea töö eelduseks on regulaarne füüsiline ja vaimne lõõgastumine. Igale kala-tasemele on ette nähtud teatud summa, mida võib vabal valikul investeerida isiklikku meelelahutusse, tervisesse või sporti. Mõistagi on summa seda suurem, mida uhkem on kala-nimetus.

Vaata lähemalt »


Playtechi sooduskaart

Playtechi sooduskaart tagab kõigile selle ettenäitajaile üle 100 soodustuse erinevates kauplustest, spordiklubides, söögiasutustes, ravi- ja teenindusasutustes ja mujal. 

Ühisüritused

Playtechis on traditsiooniks saanud korraldada erinevaid ühisüritusi nii töötajatele kui ka nende pereliikmetele, näiteks: Kevadgrill, suvepäev(ad), spordiüritused, sügismatk, jõulupidu, Omad Joped. Lisaks korraldame tervisepäeva, eraldi tiimi- ja meeskonnaüritusi, infopäeva ning ettevõtte sünnipäeva, kontoris tähistame erinevaid tähtpäevi ja riigipühasid.

Kontor

Playtech kontoris on kaasaegsed ja mugavad töövahendid ning -tingimused. Kõigil töötajatel on võimalik lõõgastuda puhkeruumis, kus on erinevad mängud ja vaba aja veetmise võimalused. Kööginurgas on võimalik nautida tasuta snäkke, puuvilju, erinevaid soojasid jooke. Lisaks on töötajatele võimaldatud kontoris tasuta massaaž. Tartu kontoris on ka väike spordisaal erinevate trenažööridega.

Töötajate arendamine

Korraldame töötajatele erinevaid sise- ja väliskoolitusi. Samuti toimuvad erineval tasemel juhtide arenguprogrammid. Kuna Playtechis on palju erinevaid töökohti, on hulgaliselt võimalusi ametialaseks liikumiseks ettevõttesiseselt. 

"Friend brings a friend"

Sõbra või tuttava eduka soovitamise eest ettevõttesse maksame tänutäheks kuni 2000 eurot.

 

Tule meile tööle!

Software Architect (IMS unit)!(Tartu, Tallinn)

IMS is a flagship of Playtech Product representing the sessions, player and wallet management systems. All gaming products like Casino, Poker, Bingo are integrated with IMS. IMS consists of many services like account service, wallet service, login service, bonus service, loyalty service, chat service etc. Most of them are developed in Estonia. IMS is the main competitive advantage of Playtech. Kandideeri siin »

Technical Account Manager(Tartu)

Technical Account Manager (TAM) is the keeper of availability and technical integrity of Playtech services offered to our VIP customers (licensees). TAM acts as the main focal point between licensee organization and Playtech internal divisions in all technical aspects of service delivery. Kandideeri siin »

Test Engineer (Maternity Leave Replacement)(Tartu)

Testing Group performs end-to-end system tests with the focus on Playtech products’ internal and external integration to other services. Kandideeri siin »

Veel töökohti »