Playtech logo

MEIE PÕHIMÕTTED

Playtechi eksistentsi aluseks on hulk tõekspidamisi, mis mõtestavad meie ühised eesmärgid.

Playtechi visiooniks on kindlustada oma positsioon maailma suurima mängutootjana ning arendada ja litsentseerida tarkvara paljudele platvormidele. Jälgime hoolega arenguid erinevates tehnoloogiates ning muutusi trendides, olles valmis oma tooteid kohaldama uutele platvormidele.

Meie filosoofia tugineb usalduslikule ja püsivale partnerlusele ning meie edu aluseks on eelkõige pühendumus saavutada kõrgeim kvaliteet tihedas koostöös oma klientidega - mänguoperaatoritega ja riiklike regulaatoritega. Usume, et meie valitud töömetoodika, mille keskmes on aus ja avatud suhtlemine klientidega, on edukaim ja võimaldab tooteid lihvida vastavalt kliendi soovidele ja nägemustele. Kliendid teavad kõige paremini, mis on parim nii neile kui meile, seetõttu on operaatoritel võimalus oma sõna sekka öelda nii tootmis- kui arendusprotsessi erinevates etappides.

Tule meile tööle!

Software Architect (IMS unit)!(Tartu, Tallinn)

IMS is a flagship of Playtech Product representing the sessions, player and wallet management systems. All gaming products like Casino, Poker, Bingo are integrated with IMS. IMS consists of many services like account service, wallet service, login service, bonus service, loyalty service, chat service etc. Most of them are developed in Estonia. IMS is the main competitive advantage of Playtech. Kandideeri siin »

Technical Account Manager(Tartu)

Technical Account Manager (TAM) is the keeper of availability and technical integrity of Playtech services offered to our VIP customers (licensees). TAM acts as the main focal point between licensee organization and Playtech internal divisions in all technical aspects of service delivery. Kandideeri siin »

Test Engineer (Maternity Leave Replacement)(Tartu)

Testing Group performs end-to-end system tests with the focus on Playtech products’ internal and external integration to other services. Kandideeri siin »

Veel töökohti »