Playtech logo

MEIE PÕHIMÕTTED

Playtechi eksistentsi aluseks on hulk tõekspidamisi, mis mõtestavad meie ühised eesmärgid.

Playtechi visiooniks on kindlustada oma positsioon maailma suurima mängutootjana ning arendada ja litsentseerida tarkvara paljudele platvormidele. Jälgime hoolega arenguid erinevates tehnoloogiates ning muutusi trendides, olles valmis oma tooteid kohaldama uutele platvormidele.

Meie filosoofia tugineb usalduslikule ja püsivale partnerlusele ning meie edu aluseks on eelkõige pühendumus saavutada kõrgeim kvaliteet tihedas koostöös oma klientidega - mänguoperaatoritega ja riiklike regulaatoritega. Usume, et meie valitud töömetoodika, mille keskmes on aus ja avatud suhtlemine klientidega, on edukaim ja võimaldab tooteid lihvida vastavalt kliendi soovidele ja nägemustele. Kliendid teavad kõige paremini, mis on parim nii neile kui meile, seetõttu on operaatoritel võimalus oma sõna sekka öelda nii tootmis- kui arendusprotsessi erinevates etappides.

Tule meile tööle!

Java Developer (Casino unit)(Tartu)

Join a small and agile team which focuses on developing and maintaining a wide variety of in-house software tools. Kandideeri siin »

QA Engineer (IMS unit)(Tartu)

IMS (Information Management System) is the innovation hub, the power behind Playtech's entire product portfolio, providing the set of tools needed to successfully run and manage every aspect of the whole Playtech System. It consists of many services like account service, wallet service, login service, bonus service, loyalty service, chat service etc. Most of them are developed in Estonia. Kandideeri siin »

Full Stack Developer(Tartu)

Playtech’s Information Solutions and R&D group is a global unit that is developing and providing diverse information solutions for internal use, ranging from complex web based information systems to mobile based apps. Our solutions affect and streamline the work of thousands employees all over Playtech. The core technology stack includes following cutting-edge technologies, but is not limited to: ASP.NET MVC/Core, Entity Framework, Angular 1/2, Typescript, Kendo UI, Ionic 2. Kandideeri siin »

Veel töökohti »