Playtech logo

MEIE PÕHIMÕTTED

Playtechi eksistentsi aluseks on hulk tõekspidamisi, mis mõtestavad meie ühised eesmärgid.

Playtechi visiooniks on kindlustada oma positsioon maailma suurima mängutootjana ning arendada ja litsentseerida tarkvara paljudele platvormidele. Jälgime hoolega arenguid erinevates tehnoloogiates ning muutusi trendides, olles valmis oma tooteid kohaldama uutele platvormidele.

Meie filosoofia tugineb usalduslikule ja püsivale partnerlusele ning meie edu aluseks on eelkõige pühendumus saavutada kõrgeim kvaliteet tihedas koostöös oma klientidega - mänguoperaatoritega ja riiklike regulaatoritega. Usume, et meie valitud töömetoodika, mille keskmes on aus ja avatud suhtlemine klientidega, on edukaim ja võimaldab tooteid lihvida vastavalt kliendi soovidele ja nägemustele. Kliendid teavad kõige paremini, mis on parim nii neile kui meile, seetõttu on operaatoritel võimalus oma sõna sekka öelda nii tootmis- kui arendusprotsessi erinevates etappides.

Tule meile tööle!

Junior C++ Developer(Tartu)

Join Playtech as a junior C++ Developer! Kandideeri siin »

Application Setup Engineer(Tartu)

The Infrastructure Business Unit is the central provider of state-of-the-art IT infrastructure platform solutions to Playtech’s B2B customers. Our customers can trust us with running the IT infrastructure of their gaming environments so they can focus on running their primary activities. Kandideeri siin »

Automation Team Lead (Casino unit)(Tartu)

Join Playtech as an Automation Team Lead! You will lead a small and agile team of software developers responsible for creating and maintaining a variety of internal tools as well as a sophisticated and modern automated testing framework. Kandideeri siin »

Veel töökohti »