Miks töötada Playtechis?

Mida meie töötajad ütlevad?

Marek Tamm

Infrastructure Group Manager

Miks me peame Marekit kõige värvikama töökogemusega kolleegiks? Videos räägib Marek, mis on teda Playtechis hoidnud 16 aastat ning milliseid väljakutseid on ta selle aja jooksul vastu võtnud. 

Tuuli Kanemägi

Infrastructure unit

Kuidas sattus Tuuli meie juurde ja milline oli Playtech 17 aastat tagasi? Vaata, mida Tuuli soovitab noortele tulijatele, kes on just alustamas oma IT-karjääri. 

Priit Sootla

Composer

Priit on töötanud Playtechi asutajate heaks juba aastast 1997 - see teeb tema panuseks 22 aastat! Priit räägib mängude helilooja tööst ja sellest, miks ta on Playtechi jäänud pooleks eluks. 

Jaan Laasalu

C++ Developer

Mida mõtles Jaan, kui ta esimest korda Playtechist kuulis? Jaan vaatab tagasi oma 12 aastale Playtechis ja meenutab põnevamaid perioode, andes nõu ja uutele liitujatele. 

Natalia Massalõgin

Reporting Services Team Leader

Kuidas võrdleb Natalia tööd Playtechis tööga tema eelmise tööandja juures? Natalia toob välja rahvusvahelise tiimi eelised ja annab nõu, kuidas ära tunda enda suunda. 

Martin Kiilo

IMS Product Lead

Mis eristab Playtechi teistest tarkvaraarendusfirmadest? Martin oskab kõige paremini tuua välja, mis eeliseid pakub Playtechi erakordne mitmekesisus ja mis meie inimesi ühendab. 

Marek Tamm
Infrastructure Group Manager
Tuuli Kanemägi
Infrastructure unit
Priit Sootla
Composer
Jaan Laasalu
C++ Developer
Natalia Massalõgin
Reporting Services Team Leader
Martin Kiilo
IMS Product Lead

Hüved

Piiramatu hulk karjäärivõimalusi

Professionaalne meeskond

150+ erinevat töörolli, kellelt õppida

Vinged tiimiüritused

Kasvav motivatsiooni-süsteem

Reisitšekid

Lisapuhkusepäevad

Soodustused partnerite juures

Vaimse tervise programm ja psühholoogiteenus

Playthloni spordisari ja spordigrupid

Peresõbralik tööandja

Ühisüritused kaaslaste ja lastega

Puhkepäevad isiklikeks sündmusteks

Multikultuursed modernsed kontorid

Puhkealad, massaaž ja saun kontoris

Karastusjoogid, puuviljad ja snäkid

Jõulu- ja lõpetamiskingid

Haiguslehe- ja prillikompensatsioon

Kalade programm

Kalade programm on meie unikaalne progresseeruv motivatsioonisüsteem, mis lähtub põhimõttest, et hea töö eelduseks on regulaarne füüsiline ja vaimne lõõgastumine. 

Traditsiooniliselt jagame oma töötajad staaži alusel erinevatele kala-tasemetele. Mida kõrgem tase, seda suurem hulk hüvesid töötajale osaks saab. Nende hulka kuuluvad näiteks isiklike meelelahutusse, tervisesse või sporti tehtud kulutuste kompenseerimine, reisitšekid ja lisapuhkusepäevad.

Tööelu Playtechis

20 aasta jooksul on traditsiooniks kujunenud suur hulk erinevaid üritusi töötajatele ja nende peredele. Neist oodatuimad on suvepäevad ja jõulupeod. Lisaks sellele korraldame igal aastal infopäeva, tiimiüritusi, kontoripidusid ja tähistame kontoris mitmeid rahvuspühi.

Töötajate initsiatiivist on alguse saanud Playtechi enda spordiürituste sari Playthlon. Viis sportlikku üritust aastas inspireerivad meie töötajaid olema füüsiliselt aktiivsed ja katsetama uusi spordialasid. Samuti pühendame palju aega vaimse tervise teemadele, et terves kehas püsiks terve vaim. 

Kontorid

Meie kontorid on multikultuursed ja mugava asukohaga. Köögid on alati varustatud parima kohvi, puuviljade, juurviljade, piimatoodete ja snäkkidega, suvel ei puudu kontorist ka jäätisekülmik. Spetsiaalsed puhkealad koos lauatennise, piljardi, lauajalgpalli ja mängukonsoolidega aitavad tööpausid lõbusaks muuta. Lisaboonusena saavad meie töötajad tööpäevadel kontoris tööandja kulul massaažis käia. 

Alates 2016. aastast tegutseb meie Tallinna kontor Ülemiste ärilinnakus, Lõõtsa 5 ärihoone neljal kõrgeimal korrusel. Tööruumidest avameb 360-kraadine vaade Tallinnale, lennujaamale ja merele. 
Tartus on meie koduks viiekorruseline kontorihoone Tartu südalinnas Vanemuise tänaval. Lisaks aatriumile, puhkealale, terrassile ja spordisaalile on töötajate kasutuses ka saun.